SPECIALIZUJTE SE NA STERILIZACI • ZAMĚŘENO NA HIGH END

DTS marketingové centrum pěší tréninkové aktivity dokumentární

V neděli 3. července 2016 byla teplota 33 stupňů Celsia. Všichni zaměstnanci DTS Marketing Center a někteří zaměstnanci jiných oddělení (včetně předsedy Jiang Wei a různých vedoucích marketingu) prováděli téma „chůze, lezení po horách, stravování útrapy, pocení, probuzení a dobrá práce “. Treking pěšky.

Výchozím bodem tohoto školení je sídlo společnosti, náměstí před kancelářskou budovou společnosti DTS Food Industrial Equipment Co., Ltd .; konečným bodem je park Zhushan ve městě Zhucheng a cesta dolů z hory je více než 20 kilometrů. Současně s cílem zvýšit obtížnost této turistické aktivity a umožnit zaměstnancům přiblížit se k přírodě si společnost speciálně vybrala členité stezky v přírodě.

Během tohoto trekkingového cvičení nebylo žádné záchranné vozidlo a všichni odjížděli, mnozí zaměstnanci si mysleli, že nemohou zastavit, zejména někteří zaměstnanci, udělali myšlenku zastavit na půli cesty. Avšak s pomocí týmu a podpory kolektivní cti dosáhlo 61 zaměstnanců (z toho 15 zaměstnankyň) školení, kteří dosáhli úpatí hory Zhushan, ale tím naše školení nekončí, naším cílem je vrchol hory Abychom se dostali na horu najednou, udělali jsme si přestávku na úpatí hory a nechali jsme tu svoji stopu.

Po krátké přestávce tým zahájil horolezecký výlet; cesta k lezení byla nebezpečná a obtížná, naše nohy byly kyselé a oblečení promočené, ale také se nám objevil pohled, který v kanceláři nebylo vidět, zelená tráva, zelené kopce a voňavá květina.

Po 4 a půl hodinách jsme konečně dorazili na vrchol hory;

Na vrcholu hory nechali všichni lidé zapojení do školení svá jména na banneru společnosti, který bude společností navždy ceněn.

Zároveň po výstupu na horu přednesl projev prezident Jiang. Řekl: I když jsme unavení a hodně se potíme, nemáme co jíst ani pít, ale máme zdravé tělo. Tvrdou prací jsme dokázali, že nic není nemožné.

Po asi 30 minutách odpočinku na vrcholu hory jsme se vydali na cestu dolů z hory a v 15:00 odpoledne jsme se vrátili do společnosti.

Když se ohlédneme zpět na celý tréninkový proces, bylo tam hodně emocí. Na cestě byla ve vesnici paní, která říkala, co jste dělali v tak horkém dni, co dělat, když jste unavení a nemocní; ale naši zaměstnanci se jen usmáli a pokračovali. Ano, protože to nemá nic společného s únavou. Chceme schválení a důkaz sebe sama.

Od společnosti po Zhushan; od světlé kůže až po opálení; od pochybností k uznání sebe sama; toto je naše školení, toto je naše sklizeň a také to odráží firemní kulturu DTS, práci, učení, pokrok, vytváření, sklizeň, radost, sdílení.

Existují pouze vynikající zaměstnanci a vynikající společnosti. Věříme, že s takovou skupinou pracovitých a vytrvalých zaměstnanců bude DTS v budoucí konkurenci na trhu neporazitelný a neporazitelný!


Čas zveřejnění: červenec-30-2020